м. Черкаси, вул. Гагаріна, 142

Фурнітура МАСО для металопластикових вікон.

мако, масо, фурнітура, вікна, ручка на вікна фурнітура на вікна, магазин атмосфера комфортумако, масо, фурнітура, вікна, ручка на вікна фурнітура на вікна, магазин атмосфера комфорту 
ФУРНІТУРА для вікон MACO
- надійна брендова європейська віконна фурнітура!

Фурнітура MACO для металопластикових вікон зручна, проста в користуванні та довговічна.

Поворотно-відкидні механізми фурнітури MACO оснащені системою "блокування помилкової дії", яка при поворотах віконної ручки не дозволить Вам одночасно і відкрити і відкинути стулку. Це дуже зручна для Вас опція віконної фурнітури MACO.

Стандартна комплектація поворотно-відкиднї фурнітури MACO забезпечує мікропровітрювання в двох режимах.

Зовнішня шина механізмів фурнітури МАСО має спеціальне ребро, яке додає конструкції жорсткості і сприяє зменшенню її тертя з внутрішніми шинами (більш короткими і рухливими металевими планками фурнітури MACO). Ця опція значно збільшує термін експлуатації фурнітури при правильному догляді за вікнами!

Пружини кутових елементів виконані з трьох-чотирьох шарів нержавіючої сталі, що також збільшує довговічність і надійність роботи фурнітури MACO в Ваших металопластикових вікнах.

Всі петлі фурнітури MACO регулюються у всіх площинах, тобто мають три ступені свободи - вертикальну, горизонтальну і притиск ущільнювача до стулки. Причому мають досить великі для цього люфти.

Протизламна фурнітура MACO забезпечує більший, ніж традиційна фурнітура вікон, захист від злому за допомогою протизламних цапф, які виконують дві функції: замикання і захисту від злому.

Гарантія постачальника фурнітури MACO на 5 років є вагомим аргументом на користь вибору саме віконної фурнітури MACO для Ваших вікон!

скачать dle 10.5фильмы бесплатно