м. Черкаси, вул. Гагаріна, 142

Міжкімнатні двері ТМ "Новий стиль" колекції «Маестра»

 медкомнатные двери, новый стиль, двери зебрано, магазин атмосфера комфорта. двери  в черкассах, купить двери в черкасахмедкомнатные двери, новый стиль, двери зебрано, магазин атмосфера комфорта. двери в черкассах, купить двери в черкасах
Магазин "Атмосфера комфорту" пропонує міжкімнатні двері ТМ "Новий стиль" колекції «Маестра» 

Міжкімнатні Двері ТМ "Новий стиль" колекції «Маестра» - це перші двері ТМ «Новий Стиль» товщиною 40мм і відносяться до виду збірних дверей. 

Термін «збірні» позначає, що ці двері зібрані з елементів і скріплені стяжними гвинтами. Кожен несучий елемент цього полотна має власні посилені характеристики міцності, що в цілому дає відчутний результат у надійній щоденній експлуатації протягом багатьох років. Збірна конструкція дає можливість двері «дихати» на відміну від більш дешевих щитових дверей. Дана конструкція має можливість заміни скла на інше скло або глуху вставку в разі вибору іншого дизайну або його пошкодження. Силіконовий ущільнювач по периметру скла виключає його деренчання і знімає необхідність фіксації скла за допомогою профілю.

Кількість використовуваного натурального дерева в даному виді дверного полотна, перевершує в рази його кількість в дверях економ-класу. Дверні полотна колекції «Маестра»  облицьовані якісною пропіленовою або ПВХ плівкою відомих світових виробників.

У виробництві даних полотен задіяно абсолютно нове і спеціально придбане для цього виду дверей обладнання. Виробничий персонал пройшов спеціальне навчання і ретельний відбір на предмет професійного відношення до своєї роботи і рівня кваліфікації. 

Для кращого, тільки краще!
скачать dle 10.5фильмы бесплатно